Afryka
Slider

AFRYKA - NIEBANALNY POMYSŁ NA IDEALNE WAKACJE

Afryka to mieszkanka kultur i narodowości, a przede wszystkim mnogość kolorów, zapachów i smaków. To również przyjazny klimat, palące słońce, które świecie tutaj 320 dni w roku ! Czarny Ląd zachwyca swoim doskonałym jedzeniem i wyśmienitym południowoafrykańskim winem. To miejsce, gdzie niezmieniona od tysięcy laty, nieskażona cywilizacją natura miesza się z nowoczesnością przy dźwiękach czarnej muzyki.

Afryka to egzotyczny i różnorodny kontynent, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością. Bogata i ciekawa kultura, dzikie zwierzęta i naturalne piękno przyrody zachwyca przyjezdnych na każdym kroku. To miejsce, gdzie możesz cieszyć się jedną z najsmaczniejszych kuchni na świecie, posmakować wyśmienitego wina i wypocząć na rajskiej plaży.

GDZIE MOŻEMY CIĘ ZABRAĆ? 

 
Wszystkie państwa Czarnego Lądu są pełne magii i piękna. RPA, Botswana, Namibia, Zambia, Zimbabwe, Malawi, Mozambik, Suazi, Lesotho czy Madagaskar… – każdy z tych krajów jest inny i niepowtarzalny. Nasi Lokalni Eksperci Podróży zabiorą Cię w niezapomnianą podróż do najpiękniejszych miejsc Afryki.

Przekonaj się sam...

Obejrzyj filmik i zakochaj się w Afryce !

POZNAJ EKSTREMALNE PIĘKNO AFRYKI

 

 

 

Zaprojektuj wymarzoną podróż w głąb Czarnego Lądu z pomocą Lokalnego Eksperta Podróży

 
 
Łączymy podróżników z najlepszymi Lokalnymi Ekspertami Podróży na całym świecie.

Nasi partnerzy to wyselekcjonowani lokalni touroperatorzy specjalizujący się w podróżach szytych na miarę.

Nie są to typowe wakacje, jakie znaleźć można w katalogach popularnych biur podróży.

W naszej ofercie znajdziesz w pełni spersonalizowane wyjazdy dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań i potrzeb. Podróżuj tak, jak lubisz -w kameralnych grupach, w parach lub solo. Dzięki współpracy z naszymi partnerami, którzy charakteryzują się ogromną wiedzą lokalną, każda Twoja podróż będzie wyjątkowa!

Wystarczy, że opowiesz nam o swoich podróżniczych marzeniach, a my postaramy się je spełnić.

 

 

KILKA POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO POJECHAĆ DO AFRYKI

 

   Egzotyczne dla Europejczyka, zapadające w pamięć surowe, naturalne krajobrazy - lasy tropikalne, sawanna, olbrzymie pustynie, góry, wielkie jeziora i rzeki tworzą niepowtarzalne naturalne piękno tego kontynentu.

   Różnorodność - każdy zakątek Czarnego Lądu jest inny. Jednego dnia wygrzewasz się na wspaniałej plaży na Mauritiusie, a w następnej chwili przemierzasz dzikie, spieczone palącym słońcem pustynne Safari. Nie ma dwóch takich samych dni w tej wyjątkowej części świata.

   Słonie, lwy, żyrafy, potężne nosorożce, bawoły i hipopotamy to tylko mały fragment, spośród żyjących tu dzikich zwierząt.

   Niesamowicie bogata kultura oraz ludzie żyjący w pełnej symbiozie z otaczającą naturą, tworzą zupełnie inny świat.

   Tradycyjna, wyśmienita kuchnia z nutką nowoczesności oraz jedne z najlepszych win na świecie, produkowane w licznych lokalnych winnicach.

   Piękna pogoda i rajskie plaże z białym piaskiem, małymi zatoczkami i drzewami Kazuarina.

   Shopping tak udany, jak w Londynie - tętniące życiem ekskluzywne centra handlowe, modne butiki i weekendowe targowiska w Johannesburgu, Nairobi i Kenii.

PODRÓŻUJ PO AFRYCE TAK, JAK LUBISZ

 

Nietypowa podróż poślubna, ekstremalna wyprawa motorowa, safari, podróż kulinarna, relaks w SPA - to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w naszej ofercie wyjazdów szytych na miarę.

MARZYSZ O PODRÓŻY INNEJ NIŻ WSZYSTKIE? 

Sprawdź propozycje podróży, przygotowane przez naszych Lokalnych Ekspertów, zainspiruj się i ruszaj w drogę...

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących wycieczek szytych na miarę do Afryki? Skontaktuj się bezpośrednio z lokalnym eskpertem.

Copyrights © 2017 World Magic Tours. Wszelkie prawa zastrzeżone.