Slider

POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ...

KIM JESTEŚMY I DLACZEGO WARTO Z NAMI PODRÓŻOWAĆ

 

KONCEPCJA WORLD MAGIC TOURS

Łączymy najlepszych, lokalnych organizatorów podróży z całego świata z podróżnikami szukającymi wyjątkowych przeżyć i niebanalnych przygód.

Na naszej stronie znajdziesz tylko najlepszych lokalnych przewodników, a także lokalnych touroperatów, dla których podróże i poznawanie innych kultur to prawdziwa pasja.

 

PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ TWOICH MARZEŃ

Koncepcja podróży szytych na miarę powstała z pasji i zamiłowania do nieustannego odkrywania świata. Dlatego też zarówno krótkie wycieczki, jak i kompleksowe wyjazdy organizowane przez naszych lokalnych partnerów zapewniają wyjątkowe doznania i niepowtarzalną przygodę.

Podczas naszych magicznych wpraw zanurzysz się w lokalnej kulturze, rozsmakujesz w egzotycznych specjałach i odkryjesz miejsca niedostępne dla przeciętnego turysty!

 

 

 

 

Umożliwienie najlepszym Lokalnym Ekspertom Podróży z całego świata, dotarcie ze swoją ofertą podróży szytych na miarę, do szerszego grona ciekawych świata podróżujących, którzy pragną zboczyć z utartych ścieżek na rzecz tych niezadeptanych.

Wyrównanie szans pomiędzy lokalnymi organizatorami podróży a dużymi międzynarodowymi firmami turystycznymi, poprzez zapewnienie tym pierwszym odpowiednich narzędzi do skutecznego promowania swojej oferty podróży szytych na miarę na polskim rynku.

Naszym celem jest stworzenie najlepszej platformy internetowej w Polsce umożliwiającej łatwe planowanie i rezerwację wycieczek szytych na miarę. Tak, aby klienci wybierali nasz portal zawsze wtedy, kiedy poszukują inspiracji, bądź planują swoje wakacje marzeń.

 

MAMY ZASADY...

KTÓRYMI KIERUJEMY SIĘ W CODZIENNEJ PRACY 

 

PROSTOTA

Dążymy do prostoty we wszystkim co robimy, proste? 

 

TWORZENIE WARTOŚCI

Wartość i szczęście - te dwa proste hasła towarzyszą nam w naszych codziennych działaniach, determinując wszystko, co robimy . Od naszych pracowników po naszych klientów i partnerów - chcemy aby wszyscy, którzy wchodzą w jakiekolwiek interakcje z World Magic Tours odnosili namacalne korzyści.

CIĄGŁA NAUKA I ROZWÓJ

Podróże to nieustanna nauka i rozwój. Dlatego, też firmy, które pracują w tym obszarze, powinny kierować się tymi dwoma zasadami w swoich działaniach. Zarówno nasi partnerzy, jak i pracownicy dążą do tego, aby nieustannie się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę w tematach podróżniczych i dzielić się nią.

POZYTYWNE DOŚWIADCZENIA 

Wyjątkowe podróże, wyjątkowy zespół, wyjątkowi Lokalnie Eksperci Podróży, wyjątkowa etyka pracy i wyjątkowi klienci.  To wszystko sprawia, że nasze podróże szyte na miarę są po prostu jedyne w swoim rodzaju!

 

 

A TAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO....

POZNAJCIE SPRAWCZYNIE CAŁEGO ZAMIESZANIA 

ANNA MARIA ŚWIĄTECKA

Copyrights © 2017 World Magic Tours. Wszelkie prawa zastrzeżone.