PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ TWOJEGO PORTFELA
Slider

SZYJEMY ZAWSZE W OKREŚLONYM PRZEZ CIEBIE BUDŻECIE!

 

Czyli jak poczuć się jak VIP i zapłacić zwykłą cenę za niezwykłe wakacje

 
 

Jeśli spodobała Ci się koncepcja podróżowania szytego na miarę, jednak obawiasz się, iż Twój budżet nie wytrzyma tak dużego wydatku? 

Podróże szyte na miarę to nie tylko luksusowe wczasy dla milionerów. Jaka będzie ostateczna cena takiego wyjazdu, zależy tak naprawdę tylko od Ciebie.
Oznacza to, iż to Ty decydujesz, ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na swoją podróż marzeń.

A jeśli jednak okaże się, że Twoje oczekiwania są wyższe niż zakładany budżet, to uczciwie Cię o tym poinformujemy.

W praktyce wygląda to w taki sposób, że żadna podróż szyta na miarę nie ma prawa powstać bez uprzedniego ustalenia maksymalnego budżetu, jaki jesteś w stanie przeznaczyć na swoje wymarzone wakacje.

PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ - WAKACJE MARZEŃ W DOBREJ CENIE

 
 
 
Podróże szyte na miarę organizowane są przez lokalnych touroperatorów, którzy nie muszą utrzymywać sieci biur i rezydentów. Nie ponoszą także olbrzymich wydatków na reklamę. Pozwala to na znaczne zredukowanie wysokości marż, co z kolei przekłada się na korzystną cenę końcową usługi.

Co więcej, dzięki doskonałej znajomości lokalnego rynku, dostępowi do dedykowanych systemów rezerwacyjnych, a także licznej siedzi lokalnych kontaktów, touroperatorzy są w stanie wynegocjować o wiele lepsze ceny noclegów, transportu czy też lokalnych atrakcji, niż klienci indywidualni.

Tego typu organizatorzy turystyczni nastawieni są raczej na budowanie długoterminowych relacji ze swoimi Gośćmi niż na obsługę nieskończonej liczby turystów.

Dzięki temu otrzymany produkt końcowy, w postaci „podróży szytej na miarę”, jest w pełni dopasowany do wymagań danego klienta (niczym luksusowy produkt VIP), a przy tym wciąż pozostaje w przedziale cenowym dostępnym dla tzw. „przeciętnego Kowalskiego".

Copyrights © 2017 World Magic Tours. Wszelkie prawa zastrzeżone.