ZAKOCHAJ SIĘ W HISZPANII
Slider

MARZYSZ O PODRÓŻY INNEJ NIŻ WSZYSTKIE?

Sprawdź propozycję podróży, przygotowane przez naszych Lokalnych Ekspertów, zainspiruj się i ruszaj w podróż...

Miasta
  • All
  • Granada

LOKALNI EKSPERCI PODRÓŻY W HISZPANII

HISZPANIA - ROŻNORODNY KRAJ PEŁEN SERDECZNYCH LUDZI

Hiszpania nigdy nie przestała być w modzie. Trochę więc szkoda, że pomimo dużej liczby turystów, tak dużo czasu zajmuje zmiana wizerunku tego południowego kraju. Intuicja podpowiada nam wszystkim, że za kurtyną ostrej hiszpańskiej czerwieni kryje się coś więcej. Wspólnie możemy się przekonać, że w rzeczy samej tak właśnie jest.

W kolejnych odsłonach o Hiszpanii postaramy się przybliżyć jej mniej oczywiste uroki. Nie będziemy wspominać ani słowem o bykach i pstrokatych wabikach z magnesów. Sekretem poznania Hiszpanii jest otwarcie się na jej różnorodność.

KILKA POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO POJECHAĆ DO HISZPANII

 Piękna przyroda i malownicze krajobrazy to tylko jeden z atutów Hiszpanii. Krajj zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem liczby rezerwatów biosfery UNESCO. Jeziora, góry, wulkany, mokradła nadmorskie, lasy, doliny, urwiska... Różnorodność krajobrazu Hiszpanii zachwyca turystów na każdym kroku.

 

 Olbrzymia ilość zabytków kulturowych i wspaniała architektura sprawiają, że obcokrajowcy rezygnują z wylegiwania się na plaży i odwiedzają miejsca, dzięki którym mogą poznać bogatą historię i kulturę tego kraju.

 

 Kuchnia hiszpańska to bogactwo regionalnych smaków. Prawdziwy raj dla podniebienia. Proste, a zarazem przepyszne dania sprawiają, że w ostatnich latach kuchnia hiszpańska staje się coraz bardziej popularna i uchodzi za jedną z najlepszych na całym świecie.

 

 

 Znakomite wina. W Hiszpanii winnice zajmują największą powierzchnię w skali całego świata. Różnorodność i ciekawy charakter sprawiają, że wina hiszpańskie od lat podbijają świat

 

Serdeczni ludzie - mieszkańcy Hiszpanii słyną z południowego temperamentu. Są pogodni, weseli i skłonni do żartów.

 

Pogoda - położenie geograficzne oraz zróżnicowane ukształtowanie terenu, sprawia, że w dowolnym momencie roku możemy napotkać w Hiszpanii bardzo różniącą się od siebie pogodę. Są jednak regiony, w których pogoda jest bardzo ładna przez większą część roku, a nawet przez cały roku.

 

 

PODRÓŻUJ PO HISZPANII TAK JAK LUBISZ

Wycieczki po Hiszpanii od wieków chwytały wyobraźnię podróżnych. Stada turystów przyciąga  słońce, wspaniałe hiszpańskie plaże i gorące rytmy flamenco. Jednak, urok wakacji w Hiszpanii rozciąga się daleko poza relaksujące wakacje na plaży.

Międzynarodowe centra, takie jak Madryt i Barcelona, oferują światowej sławy kuchnię, niesamowite muzea i galerie oraz jedne z najlepszych klubów nocnych w Europie. W innych miastach takich jak Bilbao, Sewilla i Walencja rozwijają się centra turystyki. Mniejsze ośrodki miejskie, takie jak Toledo i Murcia, również przyciągają tłumy turystów.

Z WORLD MAGIC TOURS MOŻESZ:

DLACZEGO WORLD MAGIC TOURS?

 

Hiszpania kontynentalna, Baleary, Wyspy Kanaryjskie.. wszystkie te miejsca są inne i niepowtarzalne. Nasi Eksperci Podróży to lokalni, polskojęzyczni touroperatorzy specjalizujący się w podróżach szytych na miarę.

Znajdziesz u nas w pełni spersonalizowane wyjazdy, dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu. Nasi lokalni partnerzy zabiorą Cię w miejsca, do których nie trafisz podczas wyjazdu z typowym biurem podróży, czy samotnej wycieczki.

Copyrights © 2017 World Magic Tours. Wszelkie prawa zastrzeżone.