WITAMY W ŚWIECIE MAGICZNYCH PODRÓŻY SZYTYCH NA MIARĘ
Slider

POŁĄCZ TO, CO NAJLEPSZE W BIURACH PODRÓŻY I SAMODZIELNYCH WYJAZDACH

 
 

Jeśli należysz do osób, które nie przepadają za tradycyjnymi wyjazdami zorganizowanymi, a jednocześnie nie chcesz lub nie masz czasu na samodzielnie zaplanowanie swojej podróży to
WAKACJE SZYTE NA MIARĘ będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem

  Zobaczysz wszystko, co chcesz, ale bardziej z perspektywy „lokalsa", niż turysty.

 

  Poznasz miejscowe zwyczaje, przebywając wśród tubylców.

 

  Zwiedzisz miasta i zabytki z zupełnie innej, nieszablonowej perspektywy, a przyrodę poznasz podczas wyjazdów typu safari, czy samochodowych wycieczek z lokalnym przewodnikiem.

Połącz swobodę podróżowania i odkrywania obcych kultur z wygodą wycieczek zorganizowanych 

 
 

Marzysz o wakacjach, na których nie tylko odpoczniesz w ciepłym słońcu, ale podróżując niczym „lokals” poznasz dany kraj od podszewki? Posmakujesz lokalnej kuchni, poznasz lokalną kulturę i zwyczaje?

W poszukiwaniu idealnego wyjazdu sprawdzasz setki ofert popularnych biur podróży i natrafiasz na te same miejsca, te same hotele i podobne programy zwiedzania. Przed oczami masz sceny z typowego wyjazdu zorganizowanego - autokar wypełniony po brzegi turystami. I jak to w grupie: ten chce w lewo, tamten w prawo, jeden się spóźniał, inny zgubił...

Chciałbyś tego uniknąć, ale jednocześnie nie chcesz martwić się każdego dnia o nocleg, jedzenie i transport. Nie masz zbyt dużego doświadczenia podróżniczego, a nawet jakbyś miał, to perspektywa organizowania całej wyprawy na własną rękę wydaje się mało kusząca. Nie masz czasu na wertowanie setek stron rezerwacyjnych w poszukiwaniu hoteli i biletów lotniczych, czytanie blogów podróżniczych i zastanawianie się co właściwie warto zobaczyć w danym miejscu

=

PODRÓŻUJ TAK, JAK LUBISZ

 

Nasi Lokalni Eksperci przygotują dla Ciebie wyjazd od A do Z lub pomogą zorganizować konkretny element podróży, którego potrzebujesz lub kilka wybranych

 

   Masz już bilet na samolot? Potrzebujesz tylko nocleg na miejscu lub transfer z lotniska?

 

   Jesteś w podróży służbowej i masz trochę wolnego czasu, który możesz przeznaczyć na zwiedzanie okolicy?

 

   Masz już zarezerwoany hotel i lot, ale poza leniuchowaniem w basenie, chciałbyś jeszcze coś ciekawego zobaczyć?

PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ TO
WAKACJE DOPASOWANE DO CIEBIE!

 

  NIEPOWTARZALNE DOŚWIADCZENIA I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

 

Projektowanie podróży szytej na miarę, to tak jakbyś planował wyjazd z przyjacielem, który mieszka w danym kraju i potrafi doradzić, co warto zobaczyć na miejscu, bezwzględnie unikać, gdzie dobrze zjeść czy jaki hotel wybrać.

PROFESJONALNA OPIEKA NA MIEJSCU

Podczas Twojego pobytu, Lokalny Ekspert Podróży, będzie odpowiedzialny za Twoje bezpieczeństwo i niczym niewidzialny Anioł Stróż, zrobi wszystko, aby Twoja podróż była nie tylko udana, ale też bezpieczna. Gdyby jednak coś niespodziewanego Ci się przytrafiło, nigdy nie zostaniesz pozostawiony sam sobie i zawsze możesz liczyć na profesjonalną pomoc na miejscu.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY I ELASTYCZNE TERMINY

Co najważniejsze nie musisz się martwić ani o termin wyjazdu (sam decydujesz, kiedy i na jak długo chcesz jechać), ani o cenę podróży ( szyjemy zawsze w określonym budżecie).

Możesz podróżować sam, z rodziną lub przyjaciółmi w towarzystwie lokalnych przewodników lub bez. To Ty decydujesz czy chcesz zostać na dłużej w jakimś miejscu, czy z jakiegoś rezygnujesz.

Copyrights © 2017 World Magic Tours. Wszelkie prawa zastrzeżone.